Tagged: profesjonalny gabinet urody we gdyni

Moda na lato tego roku

Lato to okres, w których wszystko odżywa, a głowa staję się pełna wielu pomysłów. Jest to czas natchnienia i nowych wizji. Doskonały okres w świecie mody. Każdego roku powstają nowe kolekcje na lato, jesień, zimę. Jaka moda zapanuje tego roku? Jeśli chodzi o Panie to tego roku modne będą jasno kolorowe Topy, często w kolorach mozaiki, zdobione koronkowymi obszyciami i wykończenia mi. Sukienki z licznymi motywami kwiatów, kolorów tęczy, ale również proste jedno kolorowe kreacje o przewiewnej strukturze. Stroje kąpielowe również będą zdominowane przez jasne niekiedy pstrokate kolory, ale do łask powrócą też klasyczne wzory w paseczki czy kropki lub kratkę. Dla Panów modne będą koszule, raczej w kolorach błękitnych lub matowego różu, bez krzykliwych wzorów, raczej proste z elementami pasków czy delikatnej kratki. Jasne szorty, z materiału lub jeansu, zdominowane przez paski. Stroje kąpielowe dla Panów będą zdominowane przez jasne żywe kolory z elementami palm i pejzaży egzotycznych. Każdy Pan tak samo jak kobieta chce wyglądać modnie i dobrze się czuć i mitem jest stwierdzenie , że tylko kobiety lubią zakupy i polują na okazje i podążają za trendami na bieżąco.W dwudziestym pierwszym wieku metro seksualizm u mężczyzn jest czymś powszechnym i nie budzi kontrowersji , dlatego rzesza Panów na pewno czyta czasopisma o modzie. I z pewnością nie jeden zna trendy na lato tego roku. Sieci sklepów z odzieżą stoją otworem a ich właściciele zacierają ręce szacując utarg tego roku. A my chcąc nie chcąc i tak w końcu ulegniemy i wpadniemy w wir wydawania pieniędzy.

Sezonowa moda nad morzem, jako źródło dochodu

Okres letni to czas, kiedy wszystko odżywa i żyje pełną parą. Na dworze jest zielono, ciepło, słonecznie, aż chce się żyć. Pozytywne myślenie oraz sytuacja za oknem sprawiają, że zaczynamy marzyć, tym samym stajemy się bardziej podatni na okazje w sklepach, nowe trendy, rozrywki, czyli krótko mówiąc zaczynamy myśleć, na co wydać pieniądze, które zbieraliśmy przez zimę. Ten stan rzeczy stwarza wiele możliwości na zarobienie pieniędzy zwłaszcza dla mieszkańców miejscowości turystycznych, często pomysły na zarobek są bardzo banalne. Praktycznie każdego sezonu nad morzem możemy zaobserwować modę sezonową na przeróżne rzeczy. W jednej z miejscowości turystycznych w Polsce bardzo dużą popularnością cieszyły się stoiska obsługiwane przez jedną osobę, przy, których można było sobie w szybki i bezbolesny sposób wykonać tatuaż z henny. Pomysł tak się spodobał turystom, że każdego kolejnego sezonu ten interes prosperował znakomicie, do tego stopnia, że powstała nowa moda. Pomysł jest bardzo fajny, ponieważ każdy, kto przyjeżdża nad morze chce odpocząć, poczuć się młodo, zmienić swój wygląd, opalić się. Doskonałym sposobem na świetne doznania i zmianę siebie jest zrobienie sobie tatuażu z henny, plus jest taki, że ozdoba ta schodzi ze skóry już po dwóch tygodniach tak, więc możemy puścić wodze fantazji będąc na wczasach, a po powrocie do codzienności wracamy do normy nie pozostawiając śladu po urlopowych wariacjach. Pomysłów takich jak ten jest wiele i stanowią one niekiedy główne źródło dochodu na cały rok, a pracujemy na to jedynie kilka miesięcy.

Gdzie szukać inspiracji modowych

Porad w dziedzinie mody, stylu jest ogrom. Inspiracje do tego jak się ubrać a nie przebrać czerpiemy z różnych źródeł w zależności od tego kim jesteśmy. Ważne jest to czy lubimy podkreślać swoją indywidualność, czy potrzebujemy być cały czas na topie. Indywidualiści lubią być oryginalni. Inspiracji modowych szukają raczej w sobie, w naturze, obserwując np. ruch. Wyobraźnia jest nieograniczona i na pewno po kilku próbach, zestawiając różne rzeczy można stworzyć swój niepowtarzalny image. Dla osób podążających za trendami, informacji jest zatrzęsienie. Wiadomościami modowymi jesteśmy bombardowani wszędzie. Zaczynając od telewizji kończąc wyjściu na do warzywniaka. Wiadomości o trendach modowych można podpatrzeć w programach telewizyjnych prowadzonych na żywo. Prezenterzy zawsze ubrani są modnie i nienagannie przez stylistów. Programy modowe wyspecjalizowane w kreowaniu najnowszych trendów. Pokazują co z czym zestawiać, gdzie dane markowe rzeczy kupić. Istnieją także kanały skoncentrowane wyłącznie na modzie. Przedstawiają światowe pokazy mody. Pokazują obecne kierunki w modzie ale także nadchodzące trendy na przyszły sezon. Kolejnym źródłem są czasopisma. Zarówno w prasie kobiecej jak i w miesięcznikach modowych. W nich znajdziemy bogatą wiedzę o trendach, najnowszych stylach. Z tego źródła wiele kobiet czerpie inspiracje. Największym źródłem modowej informacji, studnią bez dna jest oczywiście internet. Blogi, portale modowe, fora tematyczne, filmiki, portale społecznościowe dają wszech wiedze i wszech możliwości.. Mnogość i wszechstronność to cecha internetu. To czego nie ma w internecie podobno nie istnieje. Jest on źródłem opiniotwórczym i niezależnym. Obecnie blogerki stają się popularnymi kreatorkami mody. Więc o czymś to świadczy.

Modna głowa na sezon wiosna-lato 2013

Modne fryzury na wiosnę 2013 to bardzo duża różnorodność. Tak samo jak w ubraniu zabawa formą, geometrią jest mile widziana. Z jednej strony styliści proponują ostre kolory czerwienie, fiolety połączone ciekawymi asymetrycznymi cięciami, długimi grzywkami, stylem grunczowym, a z drugiej strony niesłychanie popularne będą piękne kobiece, naturalne loki. Fryzury romantyczne, pięknie prezentują się na włosach o barwach naturalnych. Ciepły brąz, blond z połyskiem to hity. Mega trendem będą wszelkie plecionki, warkocze klasyczne luźno zaplecione na boku a także tak zwane dobierane. Z splotów tych można stworzyć, wianuszek lub koronę na głowie. Jest to uczesanie klasyczne, słowiańskie podkreślające szlachetne rysy twarzy. Na pokazach mody projektanci ostatnio zaprezentowali, dość dziwną fryzurkę, która niebawem pojawi się na ulicach. Włosy są przylizane na czubku woskiem, gumą lub żelem a reszta włosów jest puszczona luźno bardzo puszysta Jest to uczesanie, oryginalne, odważne i nie każdemu przypadnie do gustu. Dla zwolenniczek krótkich ciąć ten sezon również będzie przyjazny. Styliści do krótkich włosów proponują fryzurki na chłopczyce, uczesaną na gładko. Wieczorną stylizację krótkich cięć powinna być lśniąca i gładka. Aby godnie przywitać wiosnę z super fryzurką należy odżywić włosy po zimie włączyć wyobraźnie i wybrać z szerokiego wachlarza coś oryginalnego i w czym będzie dobrze.

error: Content is protected !!